Vybíráme hry za vás

Naším cílem je vám pomoci vybrat hry, které vás nezklamou. I když si to totiž často neuvědomujeme, hraní her je obrovský byznys a každý výrobce her se vám bude snažit vysvětlit (a to různými způsoby), že právě ta jeho hra stojí za zakoupení.

Sami jsme nadšenci do konzolí, nejvíce do Xboxu, a proto peníze vyhodíme za vás a napíšeme vám, co za to stojí.

Xbox

Vybíráme za vás nejlepší hry na Xbox 360

Vybrali jsme 3 hry na xbox 360, které prostě musíte mít. Ke každé z nich jsme napsali jen krátký text, aby vás nezdržoval od dělání užitečnějších věcí (třeba hraní her! :-)), ale zároveň ukázal přední stránky každé hry.

Takže pokud nebudete vědět, mrkněte se na článek.

Neunikl nám ani sport

Stejně jako jsme to udělali s hrami na xbox 360, vybrali jsme i nejlepší sportovní hry na xbox obecně. Možná vás náš výběr překvapí, ale jednu z nejoblíbenějších her obecně mezi nimi nenajdete. Nechceme totiž psát texty o hrách, které najdete všude, ale o těch, se kterými máme osobní zkušenost.

Podívejte se sami, jaké sportovní hry na xbox jsme vybrali, věříme, že vás nezklamou.

Recenze herních bomb

GTA V zná asi každý, kdo se pohybuje v herním světě, proto tady na něj nesmí chybět recenze. Je to totiž naše nejoblíbenější hra a za ty roky máme pocit, že Rockstar nikdy nezklame a vždycky přijde s pořádnou peckou. U pětky nás prostě dostal příběh a online mód, ale o tom už píšeme v recenzi.

Další pecka, která nás nenechává chladnými, je Mafia III. Dvojka se povedla a od trojky, která bude v kompletně novém kabátě máme ještě větší očekávání. Trailer se povedl a pořádně nás na hru nažhavil. Vyjít by měla 7. října a my už se prostě nemůžeme dočkat! Kdo bude novým hlavním hrdinou příběhu se dozvíte v článku.

A budeme pokračovat dál

Nemějte strach, další recenze budou postupně přibývat, jak se budeme prokousávat herním světem. Takže se máte na co těšit!