Nová Mafia III, co byste měli vědět?

Mafia III vyjde 7. října a většina lidí už se nemůže dočkat. Je to přes 5 let, co vyšla Mafia II, která dal rozváděla příběh hlavní hrdiny Vita Scaletty.

Mafia II získala z většiny pozitivní recenze za dobré zpracování příběhu, postav, muziky, grafiky, přestřelek a mnoho dalšího.

A v říjnu se můžeme těšit na další mafiánský nářez.

Mafia III: Podrobnosti

Původně se často objevoval datum 26. dubna 2016, ale ten se pak ukázal jako falešný, a trailer potvrdil datum 7. října.

Mafia III
zdroj: commons.wikipedia.org

V Mafii III se nám představí úplně nový hrdina Lincoln Clay v jiném městě a rozdílné době.

Lincoln chtěl po návratu domů začít úplně odznovu, ale to se mu nepovedlo. Své místo ve městě si prostě musí vybojovat. Lincoln naštěstí rány umí rozdávat, takže má šanci se v podsvětí prosadit.

V Mafii III se můžete těšit na akční nářez, který vás bude provázet po celou dobu hry. Lincoln Clay se totiž vrací z Vietnamu a naučil se tam toho dost. Třeba to, že rodina nejsou lidé, se kterými se narodíš, ale se kterým zemřeš.

Celá hra se odehrává ve městě New Bordeaux, což je upravené New Orleans. Ve městě se můžete těšit na každodenní krvavé bitky a přestřelky, nebezpečné honičky v autech a propracovaný a poutavý příběh hlavního hrdiny.

Nevíme, jak vy, ale my máme tušení, že nová Mafie může starší verzi strčit do kapsy a rozpoutat úplně novou éru. Velká změna v obsazení a lokaci hry je určitě správným krokem, otázka je, jak se s ním 2K Games poperou. Podle traileru to vypadá, že dobře, tak uvidíme!

Připravte na to rodiče, přítelkyni, manželku i svého šéfa. Mafiáni v roce 1968 chystají něco velké. A pravděpodobně to bude mít větší prioritu než práce, povinnosti a rodina, tak to už to prostě u dobře zpracovaných her chodí.

Čekáte na Mafii III a přemýšlíte, co si zatím zahrát? Podívějte se na článek 3 nejlepší hry na xbox 360.

Napsat komentář