3 nejlepší sportovní hry na xbox

Jsi fanoušek sportu a rád si občas zahraješ na konzoli? V tom případě pravděpobodně nejraději sáhneš po nějaké dobré sportovní hře. Jenže sportovních her je poměrně hodně, takže jakou z nich si vybrat a jaká jsou jen vyhozené peníze?

3 nejlepší sportovní hry na xbox

Sportovní hry na xbox

FIFA 16

Začínáme jistotou, asi neexistuje fanoušek fotbalu, který by neznal FIFU. FIFA 16 je zatím nejnovější verzí a my musíme říct, že opět nezklamala.

Začalo to trailerem s hvězdným Pelém.

A pokračovalo řadou změn, které si tvůrci pro fanoušky virtualního fotbalu připravili. Po zpětné vazbě na patnáctku, tvůrci hru trochu zpomalili a je tak nutné se soustředit víc na kombinaci v týmu.

FIFA 16 tak možná nabízí méně poutavých individuálních akcí, ale o to více krásných kombinací, které vás nikdy neomrzí.

Forza Horizon 2

Milovníci rychlých aut si na Xboxu také přijdou na své. A tím „své“ myslíme primárně hru Forza Horizon 2. Hru doporučujeme hlavně na Xbox One.

Playground Games se opět vytáhli nová Forza nás totiž posadila na zadek. A to doslova – krásně zpracované prostředí, hromada možností a nádherná a rychlá auta. Jedinou nevýhodou Forzi je, stejně jako u GTA V, její návykovost. Je to taková pařba, že se od ní prostě nedá odtrhnout!

Takže pokud se vám líbí závodní hry na xbox, Forza Horizon 2 je tím pravým řešením.

NHL vynecháme, raději fotbal – FIFA Street

NHL 15 si moc pozitivních recenzí nezískalo, proto, ač neradi, trochu zklameme hokejové nadšence a raději se budeme znovu věnovat fotbalu. Daleko lepším herním zážitkem je totiž FIFA Street!

K fotbalu nepotřebujete velké hřiště, dokonce ani kopačky, stačí jen míč a nadšení. Alespoň tak si představuju vznik pouličního fotbálku. Právě ve čtvrtích, kde je nedostatek peněz, ale není nouze o talent, může vzniknout taková pastva pro oči.

FIFA Street se dočkala výrazné změny v grafice, zmizel gamebreaker a kolem hřistě stojí něco, co vypadá jako fanoušci. Ano, opravdu jen vypadá a opravdu jen staticky stojí. Ve výsledku nám to ale vůbec nevadí. Zážitek, který máte ze hry samotné vás prostě donutí nesoustředit se na detaily.

EA nepodcenilo ani obsazení a dodalo velké množství fotbalových hvězd, proto tváří FIFA Street nemůže být nikdo jiný než Lionel Messi.

TIP: Přečtěte si také článek o nové Mafii III

Napsat komentář