3 nejlepší hry na xbox 360

Přemýšlíš jakou novou hru začít hrát a nevíš do čeho se pustit, aby to stálo za to? Tak to jsi tady správně, máme pro Tebe 3 nejlepší hry na xbox 360! Tak se pohodlně usaď a podívej se, do čeho se vyplatí pustit.

3 nejlepší hry na xbox 360

Nejlepší hry na xbox 360

Grand Theft Auto V (GTA V)

Kdo ještě nepařil GTA, jako by neexistoval a nová pětka rozhodně stojí za to. Kritici se shodli na tom, že se jedná o nejlepší ze všech dosavadních GTA.

Je na něm možná pár chyb, ale těch si ani nevšimnete. Jediná věc, která nás na GTA V štve je, že se od něj prostě nejde odtrhnout!

Důmyslně promyšlený příběh, který propojuje 3 hlavní postavy, která je každá něcím jiná a specifická, vás vtáhne velmi rychle do děje a už nepustí.

Franklin je mladý, začínající zlodějíček, který stále neví, kam pořádně patří, Profík Michael, který už měl být dávno v důchodu a bláznivý Trevor. To jsou tři postavy, se kterými se budete ve hře nejčastěji vídat.

Kromě příběhu a dobře poskládaných hlavních postav, vás upoutá i promyšlené přepínání mezi postavami behěm misí, ať už vykrádáte banku, nebo zrovna ujíždíte v autě po dálnici – samozřejmě podle předpisů.

Grafické zpracování ani nemusíme komentovat, stačí se podívat na trailer.

Náš výrok je jednoznačný – GTA V prostě musíte mít!

Diablo III

Proklínané i milované Diablo III na seznamu nesmí chybět. Možná s námi bude řada lidí nesouhlasit, ale podle nás jsou změny, které Blizzard udělal, opravdu kroky správným směrem.

Ano, musíte si chvilku zvykat na to, že si vlastní schopnosti neřídíte jen vy sami, ale když budete k Diablu III přistupovat bez předsudků, okouzlí vás.

Už vyšel také datadisk Diablo III: Reaper of Souls, který pokračuje přesně tam, kde Diablo III skončilo.

Ale zpátky ke hře samotné – pokud jste fanoušci Diabla, trojka se nedá popsat, musíte si ji prostě zahrát a udělat si vlastní názor.

Assassin’s Creed II

Originální a propracovaný příběh, který vás dvojkou bude provázet, je, stejně jako u jedničky, naprosto geniální. Celá hra je ještě doplněna o dokonalé grafické provedení, které je velmi blízké k reálnému světu.

V počáteční zápletce celého příběhu nehledejte nic jiného, než lásku a zvrat. Tak se z obyčejného chlapce stane zabiják. Už od prvního okamžiku uvidíte, že vás hra absolutně vtáhne a nepustí. Assassins Creed II prostě také musíš mít.

To jsou 3 nejlepší hry na xbox 360, které tě zcela jistě nezklamou. Užij si je!